Η διαδρομή μαγική κάτω  από τον ορεινό όγκο του Καϊμάκτσαλάν, τον Παραδοσιακό οικισμό του Αγίου Αθανασίου ... με γεύσεις από τα μήλα Βόρας.

 

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι αθλητές και αθλήτριες, άνω των 18 ετών, οι οποίοι θα τρέξουν αποκλειστικά με δική τους ευθύνη ενώ θα πρέπει να έχουν εξεταστεί από ιατρό πρόσφατα. Η συμμετοχή σε άτομα κάτω των 18 δεν θα επιτραπεί.

Όριο τερματισμού: ανώτατο χρονικό όριο τερματισμού ορίζονται οι 3 ώρες, δηλαδή η 14:00. Μετά από την ώρα αυτή, οι αθλητές/τριες συμμετέχουν με δική τους ευθύνη.

Κατηγορίες:Ανδρών: 1) Eως 30 χρόνων, 2) 30 39ετών, 3) 40 49 ετών, 4) 50 ετών και άνω Γυναικών: Μία κατηγορία

Προθεσμία υποβολής δηλώσεων συμμετοχής ορίζεται η Παρασκευή 7 Οκτωβρίου 2011, ώρα 12:00. Οι διοργανωτές παρακαλούν για την έγκαιρη αποστολή των δηλώσεων συμμετοχής για να μπορέσουν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις του αγώνα με επιτυχία. Οι σύλλογοι δρομέων ενθαρρύνονται να στείλουν ομαδικά τις συμμετοχές τους.
Η αποστολή των δηλώσεων συμμετοχής γίνεται με fax στο 2381051618, στο Πολιτιστικό κέντρο του Δήμου Έδεσσας.

 

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ
 
ΓΕΝ   BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ  
1   181 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1983 ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΣ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1¨10¨37
2   115 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ ΟΜΓ 1:20:41
3   236 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΚΟΣΜΑΣ 40-49 1969 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:00
4   172 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 1971  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:21:23
5   155 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 1970 ΟΡΘΟΒΟΥΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:23:40
6   104 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1959  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:24:11
7   288 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -29 1988 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:25:00
8   183 ΠΑΝΤΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 40-49 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:27:59
9   164 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1983 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:28:36
10   140 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1958 ΚΟΖΑΝΗ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:28:41
11   108 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ 30-39 1974 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1:28:48
12   174 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 40-49 1971  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:28:56
13   190 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 40-49 1962 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ 1:29q23
14   111 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ -29 1982 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:30:06
15   241 ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30-39 1977 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:30:43
16   250 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40-49 1968 ΛΑΡΙΣΣΑ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 1:30:52
17   231 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1971 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:53
18   233 ΔΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΡΗΣ 1:30:59
19   142 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΥΝ 1981 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:29
20   143 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30-39 1974 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:29
21   248 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΓΙΩΤΗΣ 30-39 1973 ΠΡΕΒΕΖΑ Σύλλογος Δρομέων Πρέβεζας 1:31:36
22   274 ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 40-49 1964  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:32:45
23   232 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 1969 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:32:46
24   120 ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 1979 ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:08
25   186 ΦΙΟΥΝΗΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ 40-49 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:35:10
26   277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39 1974 ΚΙΛΚΙΣ ΟΜΓ 1:35:52
27   133 ΤΣΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 40-49 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:06
28   110 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1963 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:36:11
29   128 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 40-49 1969 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:36:15
30   176 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:20
31   117 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1953 ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:36:22
32   131 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 30-39 1979 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:36:30
33   123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1964 ΒΕΡΟΙΑ ΟΜΓ 1:36:47
34   116 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1961 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:37:02
35   244 ΜΠΑΛΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 1:37:10
36   170 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 40-49 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:37:14
37   124 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 40-49 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:28
39   135 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ +50 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:04
40   177 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:23
41   114 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1965 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:39:28
41   122 ΞΥΛΟΥΡΓΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 1967 Νέα Ζωή Εδεσσας ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:39:35
42   245 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:47
43   125 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:41:07
44   187 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ +50 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 1:41:22
45   157 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ +50 1957 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:41:27
46   130 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1977 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:35
47   189 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ +50 1961 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:41:39
48   151 ΝΟΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:50
49   261 ΛΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ +50 1950 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:41:52
50   162 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 30-39 1975 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:41:53
51   109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1958  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ, ΟΡΕΙΒ. ΛΕΣΧΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:41:53
52   169 ΣΑΚΑΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1962 ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:42:14
53   287 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 40-49 1967 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:42:21
54   132 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:35
55   256 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40-49 1964 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:42:52
56   165 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 40-49 1963 ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:42:53
57   237 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΓΥΝ 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:43:07
58   239 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΓΥΝ 1976 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:43:29
59   147 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1962 ΕΛΑΣΣOΝΑ GREEN RUNNING TEAM 1:43:49
60   280 ΠΕΓΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40-49 1965 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:43:51
61   273 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ 30-39 1980 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:51
62   141 ΝΑΚΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ +50 1953 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚ 1:44:00
63   127 ΝΤΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 1981 ΑΡΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:16
64   161 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 1965 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:45:25
65   118 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:45:59
66   275 ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ +50 1960 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:46:06
67   166 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1970 ΝΑΟΥΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:12
68   247 ΤΥΠΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 1970 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:46:13
69   173 ΚΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:46:37
70   289 ΒΟΥΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓιαννιτών 1:46:42
71   134 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ +50 1960 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:46:47
72   178 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝ 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:02
73   148 ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 1977 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:47:08
74   146 ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ +50 1959 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:47:42
75   281 ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ 40-49 1968 Ακτιο Αιτωλοακαρνανίας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:36
76   286 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 1969 ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:36
77   243 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 40-49 1965 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:48:41
78   235 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 40-49 1963 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:48:41
79   168 ΣΑΛΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ +50 1957 ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:44
80   149 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 30-39 1978 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:48:56
81   249 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ +50 1957 ΛΑΡΙΣΣΑ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 1:49:15
82   272 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 40-49 1965 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:49:34
83   285 ΒΑΛΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 1962  ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ  Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:49:35
84   145 ΑΒΒΟΤ ΙΟΥΛΙΟΣ +50 1941 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:49:46
85   126 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1976 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:50:40
86   171 ΜΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1964 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:51:08
87   112 ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 30-39 1980 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:52:20
88   284 ΔΗΜΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 1:52:39
89   270 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:53:10
90   268 ΠΑΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ +50 1958 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:53:28
91   102 ΚΙΤΙΞΗ ΚΕΛΛΥ ΓΥΝ 1969 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:53:53
92   101 ΚΙΤΙΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1968 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:53
93   129 ΝΑΛΤΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ +50 1961 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:58
94   180 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ +50 1958  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:54:03
95   136 ΡΟΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1956 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:06
96   154 ΑΡΜΕΝΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ +50 1948 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:25
97   137 ΚAΡΟΥΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30-39 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ EUROTAXI 1:54:42
98   179 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 1976  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:54:43
99   119 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1984 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:10
100   278 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 1968 0 ROAD RUNNERS TEAM 1:55:11
101   279 ΛΙΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  +50 1961 0 ROAD RUNNERS TEAM 1:55:12
102   283 ΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  40-49 1967 0 ROAD RUNNERS TEAM 1:55:14
103   167 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1956 ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:55:40
104   103 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 1972 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:55:52
105   152 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 1964 ΕΛΑΣΣOΝΑ GREEN RUNNING TEAM 1:55:53
106   234 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ +50 1947 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 1:57:21
107   160 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 40-49 1967 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:57:24
108   266 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39 1980 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:57:27
109   175 ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:37
110   182 ΜΟΥΛΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΥΝ 1970 ΦΛΩΡΙΝΑ 0 1:57:52
111   105 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:58:24
112   159 ΦΕΛΕΚΑΚΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:27
113   271 ΔΑΤΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1954 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:58:37
114   163 ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:39
115   240 ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ ΓΥΝ 1971 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 1:59:49
116   185 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1970 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓιαννιτσών 1:59:52
117   121 ΜΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ +50 1954 Ορμα Αριδαίας Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 2:00:06
118   282 ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 40-49 1962 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:01:05
119   144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ  40-49 1967 0 ROAD RUNNERS TEAM 2:01:44
120   290 ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1971 ΛΑΡΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:29
121   246 ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1957 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:33
122   267 ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ +50 1961 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:34
123   188 ΤΖΟΒΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1961 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 2:06:41
124   113 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΝ 1973 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 2:07:13
125   107 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30-39 1977 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:37
126   242 ΔΟΙΤΣΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 40-49 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 2:13:37
127   106 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝ 1974 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 2:15:04
128   238 ΒΑΣΙΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ +50 1959 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2:15:30
129   184 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ +50 1934 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 2:18:42
130   150 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1969 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:54
131   156 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:23:19
132   138 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΝ 1988 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:00
133   139 ΛΑΜΠΡΟΥ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39 1985 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:01
134   153 ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ +50 1959 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 2:38:53
135   158 ΤΣΟΛΙΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ +50 1937 ΑΡΙΔΑΙΑ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:59:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 29
7 1 288 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -29 1988 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:25:00
9 2 164 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1983 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:28:36
14 3 111 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ -29 1982 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:30:06
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30- 39
11 1 108 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ 30-39 1974 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1:28:48
15 2 241 ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30-39 1977 ΚΟΖΑΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:30:43
18 3 233 ΔΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΡΗΣ 1:30:59
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40- 49
4 1 172 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 1971  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:21:23
5 2 155 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 1970 ΟΡΘΟΒΟΥΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:23:40
8 3 183 ΠΑΝΤΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 40-49 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:27:59
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50+
6 1 104 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1959  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Εορδαίας Σύλλογος Δρομέων 1:24:11
10 2 140 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1958 ΚΟΖΑΝΗ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:28:41
31 3 117 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1953 ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:36:22
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 1 142 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΥΝ 1981 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:31:29
57 2 237 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΓΥΝ 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:43:07
58 3 239 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΓΥΝ 1976 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών 1:43:29
 

Οι δηλώσεις συμμετοχής έως τις 09.10.2011

Οργάνωση :

Δήμος Εδεσσας  - Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Έδεσσας"

Πολιτιστικοί &  Αθλητικοί Φορείς Αρνισσας

Χορηγοί

Με την ευγενική στήριξη των :  Ι.Μ.Εδέσσης Πέλλης & Αλμωπίας, Σύλλογος Βετεράνων Ποδοσφαιριστών, ECO FOOD - Επιτραπέζια Νερά ΔΡΟΣΙΑ, Καύσιμα ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, Γεωργικά Εφόδια ΜΑΙΝΟΣ, Café EΝ-ΠΛΩ - Σιβένας Γιώργος,

Χορηγοί Επικοινωνίας, Περιοδικό STIGMES, Ηλεκτρονική Εφημερίδα TAS TV

Δρόμος αφιερωμένος στην Προστασία της Λίμνης Βεγορίτιδας  

ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Enter

Ξενοδοχεία Καταλύματα
Δραστηριότητες Ξεναγήσεις
Μετακινήσεις Αλλες υπηρεσίες
[Έδεσσα] [Τι θα δείτε] [Ιστορία] [Φιλοξενία] [ Χειμερινές Αποδράσεις] [Φυσική Ομορφιά]
 [Οδηγός Χάρτης πόλης] [Διασκέδαση] [Δραστηριότητες] [Παραδοσιακή Κουζίνα]
 [Παραδοσιακές Εκδηλώσεις] [Κέντρο Τουριστικής Πληροφόρησης]

Ορεινή Πέλλα γνωρίστε την και περιηγηθείτε.

www.edessacity.gr

Copyright © 1997-2009 Creative ΔΕΚΕ\EDP-M.I.S. Copyright © 2010 Creative ΔΗΚΕΔΕ\EDP-M.I.S. All rights reserved.